W dniu 7 września w siedzibie Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Pruszczu Gdańskim na posiedzeniu spotkali się członkowie zarządu. Ważnym punktem posiedzenia był wybór nowego Prezesa Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa pomorskiego. Na tą funkcję został wybrany Druh ZYGMUNT TOMCZONEK - wiceprezes Zarządu Głównego ZOSP RP, oraz dotychczasowy wiceprezes Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

Na wstępie uczczono minutą ciszy zmarłego 31 lipca 2016 roku Prezesa Oddziału wojewódzkiego ZOSP RP Druha Stanisława Kochanowskiego.Tematyka posiedzenia obejmowała uzupełnienie składu zarządu, przyjęcie uchwały o terminie zwołania  zjazdu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP. Zwyczajny Zjazd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Pomorskiego odbędzie się 25 marca 2017 roku. Zarząd dyskutował również o bieżących sprawach, miedzy innymi o przebiegu kampanii wyborczej, konkursie kronik, przedstawiono informację o organizacji akcji letniej, o możliwościach pozyskiwania środków unijnych dla OSP. W skład Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Pomorskiego został przyjęty Druh Roman Waluszkiewicz- przedstawiciel Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Dworze Gdańskim.

25 marca 2017. Zwyczajny Zjazd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa pomorskiego w Gniewinie.

21-23 kwietnia 2017. Szkolenie opiekunów młodzieżowych drużyn pożarniczych.

22 kwietnia 2017. eliminacje wojewódzkie OTWP w Kwidzynie.

22 kwietnia 2017. Mistrzostwa Polski OSP w maratonie rowerowym - Warszawa.

19 maja 2017. Obchody Dnia Strażaka- koncert Piotra Rubika.

03 czerwca 2017. Ogólnopolski zlot samochodów strażackich OSP Pawłowo.

23.06.2017 Obóz MDP Wambierzyce I turnus- wyjazd z Pruszcza Gd.

04.07.2017 Obóz MDP Wambierzyce II turnus- wyjazd z Pruszcza Gd.

Twój IP:54.227.126.69

Przejź do katalogu